вирази ділення через неповну частку дільник і остачу у вигляді рівності a=bq + r: 1)125 :4 ; 2)387

: 8.

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1)

125 : 4 = 31 (ост 1)

125 = 31 * 4 + 1

2)

387 : 8 = 48 (ост 3)

387 = 48 * 8 + 3