Сума двох чисел дорівнюе 289, а їх різниця 46 знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Данил.

Нехай 1 число=х, 2 число=у. Тодi

{х+у=289

{х-у=46

1) 2х=335

х=167,5 => у=289-х=289-167,5=121,5

Вiдповiдь: (167,5;121,5).

Отвечает Голиков Дмитрий.

Доброго дня. Розв'язання задачі.