6 робітників покрасили кімнату за 15 годин. Скільки годин необхідно 9 робітникам , щоб покрасити ту

саму кімнату?​

Ответы на вопрос

Отвечает Финапетов Максим.

Пошаговое объяснение:

6 рабочих = 15 часов

9 рабочих = х часов

6/9 = х/15

9 * х = 6 * 15

9х = 90

х = 90 : 9

х = 10

Ответ: 10 часов

Обратная пропорциональность

Отвечает Sayduov Takhir.

Ответ:

10 годин

Пошаговое объяснение:

Зворотня пропорція:

6 робітників ----- 15 годин

9 робітників ------ х годин

х=6*15:9=10 (годин)