із двох міст відстань між якими 300 км одночасно виїхали два автомобіля . зустрілись вони через 2

години. знайти швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість першого на 16 км/год бульше швидкості другого

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S = 300 км

V1 = x

V2 = x + 16 км/год

t = 2 год

х-?

x + 16 км/год - ?

Розв'язання

t*(x+x+16км/год)=S

2 год *(х+х+16км/год)=300 км

4х км/год +32 км=300 км

4х км/год=300км-32км

4х км/год=268 км

х = 67 км/год

x+ 16 км/год = 67 км/год + 16 км/год = 83 км/год

Відповідь:67км/год,83км/год