Поділіть число 320 на три частини у відношенні 27:3:10​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Кирилл.

Ответ:

216:24:80

Пошаговое объяснение:

27х+3х+10х=320

40х=320

х=8

27×8=216

3×8=24

10×8=80