Учень за дві години прочитав 48сторінок книжки.За першу годину прочитав 5/8 оповідання.Натскільки

більше сторінок прочитав учень за першу годину ніж за другу?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Диана.

Ответ:

На 12 страниц больше

Пошаговое объяснение:

1) 48 × 5/8 = 30 (страниц) прочитал ученик за первый час

2) 48 - 30 = 18 (страниц) прочитал ученик за второй час

3) 30 - 18 = 12 (страниц) насколько больше прочитал ученик за первый час, чем за второй