Срочно!!!! учень за 2 години прочитав оповідання яке містило 48 сторінок.За першу годину він

прочитав 5/8 оповідання.На скільки більше сторінок учень прочитав за першу годину , ніж за другу?

Ответы на вопрос

Отвечает Панин Родион.

Ответ:

48÷8×5=30, то есть за первый час ученик прочитал 30 страниц, дальше 48-30=18 это сколько он прочитал за второй час, 30-18=12, в первый час он прочитал на 12 страниц больше

Отвечает Мартинюк Марійка.
Все пояснення на фото