4. З одного міста в різні напрямках виїхало два тролейбуси. Перший їхав зі швидкістю 45 км/год, а

другий - 60 км/год. Яка відстань буде між ними через 4 год? швидко пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Чистова Гуля.

Ответ:

420 км

Пошаговое объяснение:

1) 45 + 60 = 105 (км/ч) - скорость удаления

2) 105 * 4 = 420 (км) - расстояние между троллейбусами через 4 часа