Знайдіть область значення функції у=х^2+2х-8​


Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Артур.

Ответ: (- 1, -9)

Пошаговое объяснение:

a=1 , b=2

x=- 2/ 2*1

x=-1

y=x^2+2x -8, x= -1

y=-9

(-1, -9)