Власна швидкість човна 18,4км/год, швидкість течії 2,8км/год. Знайти швидкість човна за течією та

проти течії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бучнев Матвей.

Пошаговое объяснение:

все просто

Vза течією = 18,4+2,8=21,2(км/год)

Vпроти течії = 18,4-2,8=15,6(км/год)