Скільки в клітці фазанів і кроликів окремо, якщо разом у них 14 голів и 46 лап? Срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Припустимо, що в 14 голів по 2 ноги, тоді всього буде 14*2 =28 лап. Але за умови задачі було 46 лап. Знаходимо різницю: 46 - 28 = 18.

Додаємо ще по 2 лапи: 18 : 2 = 9 стільки було кролів. 46 - 9 = 37 (фазанів).

Відповідь: у клітці 9 кролів та 37 фазанів.