Кролів було на 7 більше ніж фазанів, а ніг у всіх кролів було на 48 більше ніж у всіх фазанів.

Скільки було фазанів

Ответы на вопрос

Отвечает Зинчук Рита.
Фазанов = х (штук)
Кроликов = (х + 7) штук
Ног у фазанов = 2х (ног)
Ног у кроликов = 4(х + 7) = (4х + 28) ног
Уравнение:
4х + 28 - 48 = 2х
4х - 2х = 48 - 28
2х = 20
х = 10
Ответ: 10 фазанов было.