9. Петро зібрав х грибів, Василь – 37, а Миколка – на 3 гриби більше, ніж Василь. Скільки грибів

зібрав Петро, якщо разом хлопчики зібрали 110 грибів? Запиши умову задачи у вигляді рівняння й розв’яжи його.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Відповідь:

Петро зібрав 33 гриби, Василь - 37, а Микола - 40.

Пояснення:

Петро - х

Василь - 37

Микола - 37 + 3

Складаємо рівняння та розв'язуємо його:

x + 37 + 37 + 3 = 110

x + 77 = 110

x = 110 - 77

x = 33

Петро - 33 гриби

Василь - 37 гриби

Микола - 40 гриби

Відповідь: Петро зібрав 33 гриби, Василь - 37, а Микола - 40.