У трьох шкафах було 360 книжок у першій шафі було 35% всіх книжок у другій 45% усіх книжок а в

третій решта скількі книжок у кожній шафі?

Ответы на вопрос

Отвечает Tomyak Nastia.

Ответ: у першій шафі 126 книжок, у другій- 162, у третій- 72

Пошаговое объяснение: 360:100*35=126- книжок у першій шафі;

360:100*45=162- книжок у другій шафі; 360-126-162=72-книжок у третій шафі.