Відстань між містом та селищем становить 180 км. Вантажний автомобіль долає цю відстань за 3 год.

За який час подолає цю відстань легковий автомобіль, якщо його швидкість на 30 км/год більша за швидкість вантажівки?

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

Ответ:

180/3=60

60+30=90

180/90=2

ответ 2