у другому ящику було 34 кг апельсинів, що на 14 кг апельсинів більше, ніж у першому, і на 10 кг

апельсинів менше, ніж у третьому. Скільки кілограмів апельсинів у трьох ящиках?

Ответы на вопрос

Отвечает Анфилофьев Ваня.

Ответ:

98 кг

Пошаговое объяснение:

1 дія

в 1 ящику 34-14=20 кг

2 дія

34 + 10= 44 кг

нам відомо що в другому 34 кг

3 дія

20+44+34= 98 кг

Відповідь 98 кг