Студент прийшов у магазин. Наявних у нього грошей вистачить на купівлю сендвіча та газованого напою

або чашку кави та здобну випічку. Скільки способами можна здійснити покупку, якщо в магазині є 5 видів седвічів, 6 видів газованих напоїв, 8 видів здоби та 4 види кави?

Ответы на вопрос

Отвечает Меркушева Настя.

Ответ:

62

Пошаговое объяснение:

5*6 = 30 - сендвіч + газований напій

8*4=32 -  здоба + кава

30+32=62