Після того як Сергій витратив 50% усіх своїх грошей на купівлю книжки, а 1/6 всіх грошей-на купівлю

зошитів, у нього залишилося 2 гривні. Скільки грошей було у Сергія спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Резаев Вова.

За умовою: 1/6 отже
50%= 3/6
1)3/6 + 1/6= 4/6 - витратив Сергійко
2)2 грн = 2/6 - решта
3) 1 грн = 1/6 - однина
4) 6*1=6 грн
Відповідь у нього спочатку було 6 грн.