Допоможіть будь ласка . Із двох міст, відстань між якими 840 км, вийшли одночасно назустріч один

одному два поїзди. Швидкість першого поїзда 100 км/год, швидкість другого - на 10 км/год більша. Через скільки годин поїзди зустрінуться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Відповідь:1) 100 + 110 = 210 (км/ч) - скорость сближения двух поездов

2) 840 : 210 = 4 (ч) - они встретятся через 4 часа

Покрокове пояснення: