Із двох міст ,відстань між якими 840 км,вийшли одночасно назустріч один одному два поїзди

.швидкість першого поїзда 100км.\год,другого на 10км\год більша,Через скільки годин поїзди зустрінуться,

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопов Даниил.


1) 100 + 110 = 210 (км/ч) - скорость сближения двух поездов

2) 840 : 210 = 4 (ч) - они встретятся через 4 часа