Для виконання аплікації Тетянка розклала на столі б бусин на відстані 3 см одна від одної. 2) У

першому ряді лежать 9 бусин на відстані 2 см одна від одної. У другому ряді - 15 бусин на відстані 1 см одна від одної. Який із цих рядів довший (розмірами бу- син знехтувати)? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Света.

Ответ:

там где 9 бусин больше всего

Отвечает Кузовёнкова Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.) 9×2см=18(см)- 1 (перший) ряд;

2.) 15×1см=15(см)-2 (другий) ряд;

3.) 18см - 15см = 3(см)- різниця між рядами.

Відповідь:1 (перший) ряд довший за 2 (другий) ряд на 3 (см)