У першому екскурсійному автобусі їхало 38 учнів, а у другому - на 7 учні більше ніж у першому, а у

третьому - на 34 учні меньше ніж у перших двох разом. Скільки всього учнів було у трьох автобусах?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Кирилл.

Ответ:

1)38+7=45(у другому автобусі)

2)38+45=83(у 1 і 2 разом)

3)83-34=49(у третьому)

4)38+45+49=132(разом)