У магазині було 500кг борошна. До перерви продали а кг борошна, а після перерви - b кг борошна.

Скільки кілограмів борошна залишилося? Склади вираз, за допомогою якого розв'язується задача.

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Заринка.

a+b кг муки продали

500-(а+b)=500-а-b  кг муки осталось

Отвечает Орлова Соня.

500 - ( а +б )= х                                          ......................................