Знайдіть найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел 36 і 52. Пжжжж


Ответы на вопрос

Отвечает Sarsenbaeva Saltanat.

36 | 2          52 | 2

18  | 2          26 | 2

9    | 3          13  | 13

3    | 3            1

1

НСД 36;52=2*2=4

НСК 36;52=2*2*3*3*13=468