1. На прямій послідовно позначено точки К, О, М і N так, що КМ = 9 см, ОN = 8 см, КN = 12 см.

Знайдіть відрізок ОМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Фугаев Рома.

Ответ: ОМ = 5 (см)

Пошаговое объяснение:

КО = KN - ON = 12 - 8 = 4 (cм)

OM = KM - KO = 9 - 4 = 5 (см)