Знайдіть площу найбільшої грані прямокутного паралелепіпеда, якщо його об'єм становить 360 см3, а

два ребра дорівнюють 12 см і 40 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Асадилда Акжайык.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 360 : (12 · 4) = 7,5 (см) — довжина третього ребра.

2) 12 · 7,5 = 90 (см2) — площа найбільшої грані паралелепіпеда.

Відповідь: 90 см2.