Ольга зробивши 12 кроків, проходить 7 метрів а Тетяна, зробивши 18 кроків,–11м. Чий крок коротший:

Ольги чи Тетяни?

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебай Айсулу.

7 : 12 = 7/12 (м) - крок Ольги

11 : 18 = 11/18 (м) - крок Тетяни

7/12 = 21/36 (м)

11/18 = 22/36 (м)

21/36 < 22/36, тому крок Ольги є коротшим.

Ps: можна кращу відповідь?