Помогите пожалуйста с задачей. Очень нужно, не могу никак решить. У Вані і Тетяни є кілька

яблук.Якщо Ваня дасть Тетяні 2 яблука,то їх у них буде порівну. А якщо Тетяна дасть Вані 2 яблука, то у Вані стане яблук у 5 разів більше,ніж у Тетяни. Скільки яблук у Вані і Тетяни?

Ответы на вопрос

Отвечает Леон Саша.
У Вани х яблок, а у Тетяни х-4 яблока.
Если Ваня даст Тетяне 2 яблока, то у них будет по х-2, т.е. поровну.
А если Тетяна даст Ване 2 яблока, то у Тетяны будет х-6, а у Вани х+2.
И это в 5 раз больше.
x + 2 = 5(x - 6) = 5x - 30
32 = 4x
x = 8 яблок у Вани, x - 4 = 4 яблока у Тетяны.
Ничего, что я по-русски написал? Звиняйте, мову не розумею.