Один з кутів паралелограма на 40⁰ більший. Знайдіть всі кути Хелп плис


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Коля.

Ответ:

110 градусів, 70 градусів

Пошаговое объяснение:

У паралелограма протилежні сторони рівні, тому 2(х+х+40)=360

360-сума градусів усіх чотирикутників

2х+2х+80=360; зводимо подібні, переносимо відомі доданки
4х=360-80

4х=280
х=280/4
х=70
х+40=110