Запиши десятковий дріб 0,12 у вигляді звичайного і скороти, якщо можливо, результат Помоите плс

решить

Ответы на вопрос

Отвечает Куткович Илья.

Ответ:

0,12 = 12/100 = 3/25 (скоротили на 4)