Довжина сторони прямокутника 416 см, а ширина становить 416 довжини. Знайди периметр цього

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Танюша.

Ответ:P=416+416=832

Пошаговое объяснение:

Отвечает Руженцева Маша.

Відповідь:Pпрямокутника =664 см або 6 метрів 64см

Покрокове пояснення: Р=2*(а+b)