Дріб a/54 скоротили на 9 і отримали 5/b.Знайди значення a і b срочнооо


Ответы на вопрос

Отвечает Тыменюк Мария.

Ответ:

а=45, b=6

Пошаговое объяснение:

а/54 скоротити на 9:

треба 54:9=6(b), а 5*9=45(a)