Центром кола є точка С(6, -8) і коло проходить через початок координат


Ответы на вопрос

Отвечает Данилюк Кира.

Ответ:

y=4x/3

Пошаговое объяснение:

У на є рівняння кола з якого ми можемо дізнатися що радіус кола 5см , а центр кола в точці (0;0).Малюємо графік кола і бачимо що пряма може перетнути коло з такими умовами тільки у точці з координатами (3;4)у нас є дві точки цеї прямої з координатами (0;0) і (3;4)

Використовуємо формулу x-x1/x2-x1=y-y1/y2-y1. Отже,виходить ось така нерівність:

X-0/3-0=y-0/4-0

X/3=y/4

y=4x/3