Срочно Схему До Задачі!!! Два велосипедисти одночасно виїхали з Черкас в одно- му напрямку.

Перший їхав зі швидкістю 12 км/год, а другий — зі швидкістю, на 2 км/год більшою. На якій відстані один від одного перебуватимуть велосипедисти через 2 год після початку руху? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Кирилл.

Відповідь:

v1=12км/год

v2=12+2=14км/год

t=2год

s1=v1*t

s2=v2*t

s0=s2-s1=14*2-12*2=4км

Покрокове пояснення: