633°. З містечка одночасно й в одному напрямку вийшов пі- 3 шохід зі швидкістю 4 км/год й виїхав

велосипедист зі швидкістю, у 2 рази більшою. На якій відстані один від одного перебуватимуть пішохід і велосипедист через 3 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Suhanova Asel.

Ответ:

Завдання 633

1) 4 • 2 = 8 (км/год) - швидкість велосипедиста

2) 8 - 4 = 4 (км/год) - швидкість віддалення

3) 4 • 3 - 12 (км)

Відповідь: 12 км - відстань між ними через 3 год.

Пошаговое объяснение: