Прямокутник має сторони 30 см і 20 см. Знайдіть сторону квадрата, периметр якого дорівнює периметру

даного прямокутника.Срочно,Прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Gandbyl Andrij.

Ответ:

25 см 1 сторона

Пошаговое объяснение:

P пр=2(30+20)=100 см

P кв=4a=100 => P кв=100/4=25см