розв'язати задачу...Після підвищення ціни на 15 % телевізор став коштувати 4600 грн яка була ціна

телевізора до підвищення​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиоргадзе Георгий.

Ответ:

4000 грн

Пошаговое объяснение:

4600 грн - 115%

x грн - 100%

x=4600 × 100 ÷ 115 = 460000 ÷ 115 = 4000 грн.

Відповідь: до підвищення ціни на 15% телевізор коштував 4000 грн.