3.Знайди власну швидкість човна,якщо його швидкість за течією 37 км/год,а швидкість проти течії

29 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Пётр.

Ответ:

Vч=33

Пошаговое объяснение:

V1=Vч+Vт=37
V2=Vч-Vт=29

(Vч+Vт)+(Vч-Vт)=37+29
2Vч=66
Vч=33

Отвечает Пафиков Виктор.

Пошаговое объяснение:

Для початку знайдено швидкість течії:

 \frac{37 - 29}{2}  = 4

Звідси вже шукаємо власну швидкість човна :

37 - 4 = 33

Відповідь: 33 км/год