одна із сторін прямокутника на 5см більше за іншу. Знайдіть площу прямоктника, якщо його периметр

дорівнює 58см

Ответы на вопрос

Отвечает Гузева Карина.

Ответ:24 см

Пошаговое объяснение: 5+5=10(см) це сторони яки ми знаем  и 50-10=48 це 2 сторони яки ми незнаемо потим 48*2=24 вимачте нема украискои мови(