Різниця протилежних кутів рівнобедреної трапеції дорівнює 56 градусів . Знайдіть кути трапеції.

СРОЧНО ПЖ ‍♀️

Ответы на вопрос

Отвечает Перцев Евгений.

Ответ:

2x-56=180 2x=124. X=124:2=62 62+56=118

Пошаговое объяснение:

118+62=180