1. Розв'яжіть задачу способом складання рівнянь. За два дні Ніна вивчила 21 слово англійською.

Скільки слів дівчинка вивчила першого дня, якщо наступного вона вивчила 7 слів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колєснік Назар.

Ответ:

х+х-7=21

х+х=21+7

2х=28

х=28÷2

х=14

Отвечает Кочанов Глеб.

Ответ:

Два = 21

Первый= 21-7

Второй=14

ОТВЕТ=14