26. Для приготування однієї порції фруктового салату потрібно 2 персики. Після приготування шести

таких порцій залишилося ще 3 персики. Скільки персиків було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Полина.

Ответ:

1)6*2=12(п.)Були утрачены на приготовлення.

2)12+3=15(п.)Було спочатку.

Відповідь:15 персиков було спочатку.