С - внутрішня точка вiдрiзка АВ, АС = 4 см. ВС на 3 см бiльший за АС. Знайдіть довжину вiдрiзка АВ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Даша.

Ответ:

11 см

Пошаговое объяснение:

АС-4см

СВ-на 3см>АС

1)4+3=7(см)-відрізок СВ;

2)7+4=11(см)-АВ