у магазині цукерки розфасували таким чином, що в першому пакеті було 3/7 кг,а в другому - на 1/3 кг

більше.Скільки кілограмів цукерок у обоих пакетах разом. Зделайте пожалуйста все ясно решение и как правильно записать

Ответы на вопрос

Отвечает Рычкова Диана.

Перший пакет - 3/7 кг

Другий пакет - на 1/3 більше, ніж у першому

1) 3/7 + 1/3 = 9/21 + 7/21 = 16/21 кг - у другому пакеті

2) 3/7 + 16/21 = 9/21 + 16/21 = 25/21 = 1 4/21 кг

Відповідь: 1 4/21 кг цукерок у обох пакетах разом

Отвечает Лунькова Алена.

Пошаговое объяснение:

1) 3/7 + 1/3 = 9/21 + 7/21 = 16/21 (кг) - конфет было во 2 пакете

2) 3/7 + 16/21 = 9/21 + 16/21 = 25/21 = 1 4/21 (кг) - конфет всего в двух пакетах