Знайдіть сторону квадрата якшо йогопериметер дорівнує 64 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бесмертний Вадим.

Ответ: 16(см)

Объяснение:

Периметр квадрата дорівнює : Р = 4а де а- сторона квадрата

а = Р/4 = 64 : 4 = 16(см)