Одного разу зустрілись три жителі цієї планети: Німі, Дімі і Трімі. Німі сказав: «Я бачу 8 вух».

Дімі: «Я бачу 7 вух». Трімі: «Дивно, бо я бачу тільки 5 вух». Жоден з них не бачив власні вуха. Скільки вух у Трімі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Иван.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

Дими + Трими = 8 ушей

Нем + Трими = 7 ушей

Нем + Дими = 5 ушей ⇒ Нем = 5 - Дими

1) Нем + Трими = 7 ушей

5 - Дими + Трими = 7

Трими -Дими = 7 - 5

Дими = Трими - 2

2) Дими + Трими = 8 ушей

Трими - 2 + Трими = 8

2 · Трими = 8 + 2

Трими = 10/2

Трими = 5 ушей