Відомо, що X+4y/y =10. Знайдіть значення виразу: 7x-y/xДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.

(х + 4у)/у = 10,

х/у + 4у/у = 10,

х/у + 4 = 10,

х/у = 10-4,

х/у = 6

(7х - у)/х =

= 7х/х - у/х =

= 7 - у/х

якщо х/у = 6, то у/х = 1/6, значить:

= 7 - у/х = 7 - 1/6 = 6 6/6 - 1/6 = 6 5/6