Знайдіть значення виразу: 1) m – n, якщо m = 77 199, n = 8901; 2) (a + b) ⋅ c, якщо a = 108, b =

375, c =33 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хузиахметова Дилярка.
1) m-n=77119-8901=68281
2) (a+b)*c=(108+375)*33=15939