Один насос 7хв викачує 161 л води, а другий за 5 хв --- 95 л води.Скільки чаСу буде витрачено на

викачання 168 л вод в разі спільної роботи обох насосів? СРОЧНО!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Вика.

Відповідь:4 хв

Покрокове пояснення:

1) 161:7=23 (л) за 1 хв викачує 1 насос

2)95:5=19(л)за 1 хв викачує 2 насос

3) 23+19=42(л) за 1 хв викачує 2 насоси

4) 168:42=4 (хв)