2. Знайди число, обернене числу 7 2/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Мария.

Ответ:

\frac{5}{37}

Пошаговое объяснение:

Якщо число - x, то обернене до нього - \frac{1}{x}

Наше число - 7\frac{2}{5}, спочатку перетворимо його у неправильний дрiб - \frac{5*7+2}{5} = \frac{37}{5}

Далi просто "перевертаємо його" - \frac{5}{37} - це i буде вiдповiдь.